Belka
Środa, 17 Października 2018   imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa !

Data dodania: 2018-10-12
„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mie... więcej »
 
 

Kampania EDWARD z udziałem strażaków ze Starachowic

Data dodania: 2018-09-19
Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach dołączyli do projektu EDWARD - Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach (European Day Without Road De... więcej »
 
 

Powiatowe zawody sportowo - pożarnicze w...

Data dodania: 2018-09-02
W niedzielę 2 września br. na stadionie Miejskiego Centrum Rekreacji i Wypoczynku przy ulicy Szkolnej w Starachowicach przeprowadzone zostały Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Drużyn Ochotniczych Stra&#... więcej »
 
 

Wizytacja OSP Mirzec - powiat starachowicki

Data dodania: 2018-08-30
28 sierpnia Komendant Powiatowy PSP w Starachowicach - st. bryg. Wiesław Ungier wizytował Ochotniczą Straż Pożarną w Mircu. Stowarzyszenie z ramienia zarządu reprezentowali: Prezes - dh Zygmunt S... więcej »
 
 

Strażacy z wizytą edukacyjną w...

Data dodania: 2018-08-27
Harcerski Ośrodek Wypoczynkowy "Lubianka" w Starachowicach gości na turnusie wypoczynkowym harcerzy z Chorągwi Kieleckiej ZHP.W ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" strażacy z Jednostki Ratown... więcej »
 
 

POMOC W ZBIÓRCE FUNDUSZY NA LECZENIE VIKTORII...

Data dodania: 2018-08-24
Mała Viktoria ma dziś 7 lat i cierpi na ataki padaczki (kilkadziesiąt nawet razy dziennie). Rodzice dowiedzieli się, że jest szansa dla niej na powrót do normalności. Jednak przed ost... więcej »
 
 

Starachowice - bezpieczne wakacje nad wodą

Data dodania: 2018-08-17
17 sierpnia strażacy uczestniczyli w kolejnym spotkaniu w ramach wakacyjnej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Tym razem przedstawiciele służb i instytucji odpowiedzialnych za bez... więcej »
 
 

Lista zarejestrowanych formularzy zgłoszeniowych

Data dodania: 2018-08-08
Lista dzieci zakwalifikowanych do projektu „Żłobek Bajka w Gminie Pawłów” zostanie ogłoszona dnia 14.08.2018r. Poniżej załączamy listę formularzy, które wpł... więcej »
 
 

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

Data dodania: 2018-08-08
WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW: 1.Na rok szkolny 2018/19 należy dokonać zakupu  podręczników i materiałów ćwiczeniowych  do religii według następującego w... więcej »
 
 

Bezpłatne badania dla Pań podczas Biegu w...

Data dodania: 2018-08-08
Badania cytologiczne będą odbywać się na boisku sportowym w Kałkowie, 09 września, podczas Pikniku Rodzinnego zorganizowanego w ramach Dożynek oraz II Biegu po Ziemi Pawłowskiej. Z bezpł... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 120
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola