Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

"Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa"...

Data dodania: 2018-12-14
W dniu 14 grudnia b.r. gościliśmy na konferencji "Bezpieczeństwo w rolnictwie". Sympozjum, które zorganizowano w Urzędzie Gminy w Brodach zgromadziło przedstawicieli branży agrotury... więcej »
 
 

Uhonorowanie bohaterskiej Natalii ze Starachowic.

Data dodania: 2018-12-11
11 grudnia 2018 r. w Gimnazjum nr 2 przy ul. Iłżeckiej w Starachowicach odbyła się uroczystość zorganizowana dla uhonorowania 15 - letniej Natalii, która kilkanaście dni wcześniej ura... więcej »
 
 

STRAŻACY W STARACHOWICKIEJ EDYCJI SZLACHETNEJ PACZKI

Data dodania: 2018-12-11
W niedzielę 9 grudnia b.r. przedstawiciele Komendy Powiatowej PSP w Starachowicach mieli przyjemność udziału w spotkaniu, na którym podsumowano tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki.Fundusz... więcej »
 
 

Wizytacje jednostek OSP Brzezie i OSP Pawłów w...

Data dodania: 2018-12-06
5 grudnia 2018 r. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach - st. bryg. Wiesław Ungier ze swoim zastępcą - st. kpt. Sławomirem Zięba wizytowali jednostki OSP Brzez... więcej »
 
 

KOLEJNY CZUJNIK TLENKU WĘGLA DLA MIESZKAŃCA...

Data dodania: 2018-11-30
28 listopada 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Starachowicach przekazano mieszkańcowi naszego miasta kolejny czujnik tlenku węgla, który tym razem poprawi bezpieczeństwo lokalu mieszkalnego przy ul... więcej »
 
 

Czujka na straży twojego bezpieczeństwa z Radio...

Data dodania: 2018-11-28
28 listopada b.r. w południowej audycji Radio Eska przeprowadzono rozmowę o zagrożeniach związanym z tlenkiem węgla. W trakcie audycji dużą uwagę poświ... więcej »
 
 

Czujki tlenku węgla dla starachowickich seniorów

Data dodania: 2018-11-19
19 listopada strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach spotkali się z członkami "Starachowickiego Klubu Seniora". W trakcie spotkania zrealizowanego w ramach kampa... więcej »
 
 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa w...

Data dodania: 2018-11-15
Strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach realizują cykl spotkań w placówkach oświatowych powiatu starachowickiego.Spotkania w szkołach są... więcej »
 
 

Uroczysty apel w przeddzień 100-lecia Niepodległości

Data dodania: 2018-11-10
W przeddzień 100-lecia Niepodległości przed Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach odbył się uroczysty apel, w trakcie którego przy dźwi... więcej »
 
 

POROZUMIENIE MSWIA I ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH...

Data dodania: 2018-11-09
W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną. W ramach wypracowanej umowy od 1 stycznia 2019 r. funk... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 121
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola