Belka
Wtorek, 5 Lipca 2022   imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gratulacje dla Jarosława Olecha

Data publikacji: 2016-12-07, Data modyfikacji: 2016-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Gratulacje dla Jarosława Olecha

Prezydent Miasta Marek Materek spotkał się z Jarosławem Olechem 15 - krotnym mistrzem świata w trójboju siłowym. Kolejny złoty medal starachowiczanin przywiózł ze Stanów Zjednoczonych. Jarosław Olech podczas Mistrzostw Świata w Trójboju Siłowym rozgrywanych w Orlando w Stanach Zjednoczonych, po raz 15 – sty wywalczył złoty medal w kategorii 74 kilogramów. W przysiadzie ze sztangą starachowiczanin osiągnął wynik 367, 5 kilograma, co stanowi nowy rekord świata.

W sobotnie popołudnie Prezydent Miasta Marek Materek osobiście gratulował zwycięstwa podczas spotkania z utalentowanym Jarosławem Olechem oraz Tomaszem Kołaczyńskim wiceprezesem Klubu Sportowego Sportów Siłowych i Kulturystyki „Wiking”w którego barwach występuje złoty medalista.

- Zawody w Orlando potwierdziły, iż jest Pan prawdziwą legendą światowego trójboju siłowego. Kolejny złoty medal w kolekcji jest najlepszym dowodem na to, że Jarosław Olech to wzór i prawdziwy mistrz tej dyscypliny. - mówił Prezydent Marek Materek - Jestem dumny z faktu, iż najsilniejszy człowiek na świecie jest reprezentantem starachowickiego klubu sportowego i każdy kolejny sukces rozsławia nasze miasto na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Życzę kolejnych złotych krążków w bogatej kolekcji, udanego startu w przyszłorocznych zawodach World Games, a także wielu sukcesów w życiu prywatnym.

 

redakcja, Źródło artykułu: http://starachowice.eu/, Autor zdjęć: http://starachowice.eu/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola