Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Starachowice - 12-letnia uczennica w ciąży, 13-letni ojciec

 
Wszczęliśmy postępowanie sprawdzające na podstawie doniesień, które anonimowo pojawiły się na jednym z portali internetowych -- mówi Monika Kalinowska, oficer prasowy starachowickiej policji i dodaje: -- W ostatni czwartek zostało przyjęte zgłoszenie o uzasadnionym podejrzeniu, że 12-latka jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest prawdopodobnie 13-letni uczeń jednego ze starachowickich gimnazjów. W pią­tek po po­łu­dniu in­for­ma­cja o usta­le­niach po­li­cjan­tów do­tar­ła do Sądu Ro­dzin­ne­go i do Spraw Nie­let­nich w Sta­ra­cho­wi­cach. Spra­wą nie bę­dzie zaj­mo­wać się pro­ku­ra­tor, bo obie osoby, któ­rych spra­wa do­ty­czy mają po­ni­żej 15 lat. Sąd na­to­miast żad­nej de­cy­zji jesz­cze nie pod­jął. -- Sąd za­sta­na­wia się, co zro­bić w tej sy­tu­acji, jakie po­stę­po­wa­nie ma wsz­cząć. Ma na to sie­dem dni od daty przy­ję­cia za­wia­do­mie­nia -- in­for­mo­wał w po­nie­dzia­łek sę­dzia Mar­cin Cha­łoń­ski, rzecz­nik pra­so­wy Sądu Okrę­go­we­go w Kiel­cach. De­cy­zja sądu po­win­na za­paść naj­póź­niej w pią­tek.

 


STARforever37
 
Data pliku video: 2014-01-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola