Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowa międzynarodowa sieć agencji PR dla klientów z branży bezpieczeństwa IT i fizycznego

Data publikacji: 2017-08-22, Data modyfikacji: 2017-08-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Nowa międzynarodowa sieć agencji PR dla klientów z branży bezpieczeństwa IT i fizycznego

Na początku sierpnia w Londynie działalność zainaugurowała Sotiria Comms Network – nowa międzynarodowa sieć niezależnych agencji public relations, specjalizująca się w branży bezpieczeństwa IT i fizycznego. Partnerem sieci w Polsce jest warszawska Neuron Agencja Public Relations.

Inicjatorem sieci jest londyńska agencja Say Communications, która od ponad 12 lat obsługuje klientów z branży technologicznej w zakresie komunikacji B2B i B2C. Do stworzenia nowej struktury agencja wykorzystała doświadczenia i międzynarodowe kontakty zdobyte przy tworzeniu sieci Plexus PR.

Każda z dziesięciu agencji zaproszonych do sieci Sotiria musiała wykazać się doświadczeniem w obsłudze firm z branży nowych technologii i bezpieczeństwa IT. W portfolio agencji sieciowych można więc znaleźć największe światowe marki takie jak m.in. Trend Micro, G DATA Software, Genetec, Acronis, Kaspersky, EMC, ASG Technologies.

Sieć Sotiria stanowi platformę współpracy, dzięki której każda z agencji może oferować swoim klientom najwyższej jakości obsługę PR w 15 krajach na całym świecie. Obowiązuje zasada, że to klient wybiera, czy stroną umowy będzie lokalna agencja, czy woli podpisać umowę bezpośrednio z zagraniczną agencją i samodzielnie nadzorować jej pracę.

„W Polsce regularnie mamy do czynienia ze spektakularnymi wyciekami danych i atakami cyberprzestępców, zarówno na podmioty biznesowe jak i administracyjne. Dlatego dziś wyzwaniem dla firm oferujących rozwiązania zabezpieczające nie jest już budowanie świadomości zagrożeń. Teraz konieczne jest budowanie rozpoznawalności oferowanych rozwiązań oraz przewagi konkurencyjnej dzięki sprawnej komunikacji, aż do generowania leadów sprzedażowych. Korzystając z międzynarodowego doświadczenia naszych partnerów możemy zaoferować naszym klientom nowe produkty, dzięki którym łatwiej osiągać te cele” - mówi Lidia Marcinkowska, partner w Neuron Agencji Public Relations”.

 „Kwestie bezpieczeństwa spędzają sen z powiek menedżerów na najwyższych szczeblach. Firmy i organizacje niekomercyjne będą inwestować i integrować coraz bardziej innowacyjne rozwiązania zabezpieczające. Dzięki naszemu doświadczeniu rozumiemy technologię i szczególne wymagania firm z branży bezpieczeństwa, co czyni naszą ofertę potrzebną i atrakcyjną. Dzięki obecności w wielu krajach możemy pomóc naszym klientom lokalnie i za granicą” – deklaruje Louise Stward-Muir, dyrektor zarządzająca Say Communications.

Informacje o sieci Sotiria

Sotiria to międzynarodowa sieć niezależnych agencji PR, oferująca wsparcie komunikacyjne firmom i organizacjom z branży bezpieczeństwa IT i bezpieczeństwa fizycznego. Należy do niej 10 agencji PR, które oferują swoje usługi w 15 krajach Europy, Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. Siedziba sieci mieści się w Londynie.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: infowire.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola