Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Co Słychać?" odc. 1 - Ewa Jach.

 
Zapraszamy do obejrzenie naszego pierwszego odcinka wakacyjnego programu "Co Słychać?" Urodziła się i dorastała w Starachowicach. Jej muzyczna kariera rozpoczęła się w 2000 roku. Na swoim koncie ma współpracę z Kayah, Kasią Wilk, Sylwią Grzeszczak, Liberem, Adamem Sztabą czy Mezo. Jej dwa albumy oraz pojedyncze single cieszą się wielomilionowymi wyświetleniami w sieci. Jaka jest i co lubi? Jak wygląda jej życie oraz jakie nowe projekty chce zrealizować. Tego postaram się dowiedzieć od niej sami. W roli głównej Ewa Jach! Gość pierwszego odcinka: EWA JACH facebook: malpka ewajach Instagram: ewajachevayah Prowadzący: MACIEJ CIECIORA facebook: malpka maciek.cieciora.mc Instagram: malpka m.cieciora Operator kamery, montaż, zdjęcia: PATRYCJA SUWARA WWW: patssustyle.blogspot.com facebook: malpka patssustylee Instagram: malpka patssustyle Produkcja: GAZETA STARACHOWICKA WWW: starachowicka.pl facebook: malpka starachowicka Wnętrza: HOTEL SENATOR WWW: h-s.pl facebook: malpka hotelsenator Instagram: malpka hotel_senator_starachowice

 


gazetastarachowicka
 
Data pliku video: 2018-07-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola