Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Blisko 27,5 mln zł dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego otrzymały Starachowice

 
Blisko 27,5 mln zł dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego otrzymały Starachowice na realizację projektu pt. „Poprawa komunikacji publicznej w Starachowicach poprzez modernizację infrastruktury i zakup taboru niskoemisyjnego”. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup 10 ekologicznych autobusów, wyposażonych w automaty do zakupu biletów oraz monitoring, modernizację bazy MZK poprzez budowę myjni dla autobusów oraz profesjonalnego warsztatu, utworzenie Centrum Zarządzania Dyspozytorskiego w MZK, utworzenie kompleksowego i profesjonalnego Centrum Przesiadkowego – Starachowice Zachodnie oraz Starachowice Wschodnie, modernizację ok. 40 wiat przystankowych wraz z montażem elektronicznych tablic informacji pasażerskiej, a także na budowę nowej ul. Moniuszki, pasażu pieszo-rowerowego na ul. Staffa, ul. Batalionów Chłopskich i pętli przystankowej na Grobli.

 


itvSejmikKielce
 
Data pliku video: 2018-07-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola