Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI w Żaku ZA DARMO !!!

Data dodania: 2013-08-16
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 

Czy zauważyłaś,że na trenie Starachowic nieustannie pojawiają się ogłoszenia gdzie poszukiwane są osoby do pracy w biurach rachunkowych czy w dziale księgowym???
Jeżeli tak to zapewne wiesz,że pierwszym krokiem do poprawienia swojej sytuacji, a tym samym do znalezienia fajnej pracy jest dokształcenie się w kierunku, który daje ogromne możliwości do znalezienia pracy.
Każdy wie,że w każdej firmie potrzebny jest ktoś kto będzie pracować w dziale księgowości ( działach finansowych ) we wszystkich podmiotach gospodarczych, jednostkach i zakładach budżetowych, bankach, instytucjach ubezpieczeniowych, urzędach skarbowych i urzędach administracji samorządowej i centralnej.
Więc czas najwyższy, aby dołączyć do grona osób tam pracujących.
W Żaku Rachunkowość za DARMO !!! Rezerwuj miejsce: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy

Kontakt

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy serdecznie do naszego sekretariatu Plac Rynek 8 w Starachowicach (nad Piekarnią pod Telegrafem) Tel. 412747024.

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
starachowicki

Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola