Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

PRACOWNICY BIUROWI POSZUKIWANI!

Data dodania: 2013-05-28
Kategoria: Praca » Dam pracę
 

Czy wiesz, że tygodniowo pojawia się 8-10 ofert pracy na stanowisko pracownika administracyjnego? Skorzystaj z okazji i zdobądź upragnioną pracę!
Dzięki Centrum Nauki i Biznesu ŻAK otrzymasz ZA DARMO odpowiednie kwalifikacje! Tylko w ŻAKu administracja ZA DARMO! Rekrutacja trwa!
Masz pytania? Dowiedz się więcej wypełniając formularz kontaktowy dostępny na http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-kontaktowy Zapraszamy do sekretariatu w Starachowicach, Plac Rynek 8.

Jeśli interesuje Cię praca w urzędzie lub biurze zapisz się do Żaka na kierunek Technika administracji. Wiedza oraz umiejętności zdobyte w naszej szkole będą gwarancją otrzymania świetnej pracy w przyszłości. Ucząc się w Żaku zdobywasz tytuł Technika administracji i stajesz się konkurencyjnym na rynku pracy!

Kontakt

Żak
Plac Rynek 8
tel. 41 274 70 24
starachowice@zak.edu.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
starachowicki

Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola