Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie na Sesję (31.07.2018)

Data publikacji: 2018-07-25, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Uprzejmie informuję, iż w dniu 31 lipca 2018 roku  (wtorek) o godz. 9:00 w świetlicy środowiskowej w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie odbędzie się sesja Rady Gminy w Pawłowie. Planowany porządek obrad: Sprawozdanie z działalności wójta gminy za okres od ostatniej sesji. Podjęcie uchwał w sprawach: zmian w budżecie gminy na 2018 rok zmiany wieloletniej prognozy finansowej gminy Pawłów na lata 2018-2029 zmiany uchwały Nr XLIII/493/18 z dnia 25 czerwca 2018 roku w sprawie zaciągnięcia pożyczki z budżetu państwa na wyprzedzające finansowanie zadania w ramach Programu Rozwoju Obszarów wiejskich na lata 2014-2020 w Banku Gospodarstwa Krajowego zmian w uchwale NR XL/468/18 Rady Gminy w Pawłowie  z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt na terenie Gminy Pawłów w 2018 roku.” przedłużenia okresu dzierżawy nieruchomości Zapytania, interpelacje, wolne wnioski. Odpowiedzi na zapytania, interpelacje, wolne wnioski. Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji.     Serdecznie zapraszamHenryk Więcław Przewodniczący Rady Gminy  w Pawłowie

Pełna treść wiadomości na: pawlow.pl/?p=98508
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola