Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, wyniki i fotorelacja

Data publikacji: 2018-03-20, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 18 marca 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzepinie rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Pawłów. W rozgrywkach udział wzięło siedem męskich drużyn. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus. Wyniki plasują się następująco: I MIEJSCE – drużyna „Dzik i Team”, w składzie: Dawid Kulik, Mateusz Kiełek, Paweł Kiełek, Krystian Szelągiewicz, Szczepan Szelągiewicz, Kacper Góźdź, Kacper Jop, Krzysztof Jagiełło.  II MIEJSCE – drużyna Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus, w składzie: Bartosz Miśkiewicz, Mateusz Orzeł, Kamil Orczyk, Mateusz Kułaga, Tomek Kozieł, Michał Grzesik.  III MIEJSCE – drużyna „Spartanie”, w składzie: Rapcia Daniel, Damian Kozłowski, Krzysztof Sitek, Damian Zabawski, Kamil Głowacki, Kacper Zarosa, Krystian Wrzesień.  IV MIEJSCE – drużyna „YOLO”, w składzie: Piotr Maj, Norbert Strabanik, Tomasz Słupski, Karol Strabanik, Paweł Nowak, Sergiusz Ziewiec. Puchary i dyplomy dla drużyn wręczył Pan Wójt Gminy Pawłów Marek Wojtas.  W Turnieju udział wzięły również drużyny: „Szerzawy” w składzie: Paweł Nowak, Karol Nowak, Paweł Głuszek, Maciej Nyga, Szczepan Pożoga, Patryk Matysek, Dawid Matysek, Sergiusz Ziewiec,  „Wściekłe pchły” w składzie: Rafał Orczyk, Krystian Kopeć, Patryk Kopeć, Kamil Dziekan, Daniel Styczyński, Kamil Orczyk. oraz „Ryśki Team” w składzie: Przemysław Kiełek, Wiktor Ryś, Bartosz Lasek, Dawid Jarosz, Daniel Wiecha, Dawid Wiecha. Podziękowania oraz gratulacje dla wszystkich Panów biorących udział w Turniej. Liczymy, że z roku na rok w wydarzenie będzie angażować się większa liczba mężczyzn. Zachęcamy szkoły z terenu gminy do wystawienia swoich reprezentantów, zwłaszcza że w przyszłym roku Turniej rozegrany zostanie na nowej hali sportowej w Pawłowie. Dziękujemy także kibicom, licznie przybyłym na wydarzenie. Podziękowania również dla Pana Czesława Rybki za organizację, dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzepinie za udostępnienie sali gimnastycznej. Fotorelacja: Monika Kardaś i Dominika Lipa.

Pełna treść wiadomości na: pawlow.pl/?p=89603
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola