Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rekrutacja do Żłobka Bajka w gminie Pawłów

Data publikacji: 2018-07-31, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Ogłasza się rekrutację w ramach projektu „Żłobek Bajka w Gminie Pawłów”. Poniżej dokumenty do pobrania. Wersja papierowa dostępna jest w Biurze Obsługi Mieszkańców UG w Pawłowie, Pawłów 56, 27-225 Pawłów. W razie pytań informacja pod numerem telefonu 41 2721690.   Dokumenty do pobrania: Regulamin Formularz zgłoszeniowy do żłobka Objaśnienia do załączników formularza zgłoszeniowego do projektu: 1. Jeżeli Pan/Pani w pkt. 16 zaznaczy TAK należy dołączyć zaświadczenie od pracodawcy o urlopie macierzyńskim/rodzicielskim wg. wzoru podanego pod formularzem lub na druku od pracodawcy. 2. Jeżeli w pkt. 17 Pan/Pani zaznaczy TAK to należy uzupełnić oświadczenie o statusie osoby biernej zawodowo wg. wzoru podanego pod formularzem. Jeżeli w oświadczeniu o statusie osoby biernej zawodowo zaznaczysz, że przebywasz na urlopie wychowawczym należy dostarczyć zaświadczenie od pracodawcy o przebywaniu na urlopie wychowawczym wg. wzoru podanego pod formularzem lub na druku stosowanym przez pracodawcę.    

Pełna treść wiadomości na: pawlow.pl/?p=98520
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola