Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czy w szkole można się czuć bezpiecznie…

Data publikacji: 2018-03-21, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach edukacji przeciwko  agresji i przemocy rówieśniczej 15 marca  uczniowie klas III Publicznej Szkoły Podstawowej w Chybicach uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowym gminy Pawłów – panem Jarosławem Śliwą.  Pan policjant omówił zasady zachowania się obowiązujące w  szkole i poza nią. Na spotkaniu dzieci dowiedziały się, jakie mają prawa i obowiązki w świetle prawa. Kto i kiedy ponosi odpowiedzialność prawną oraz  jakie postawy powinni przyjmować, gdy są namawiani do czynu zabronionego przez prawo. Prowadzący pogadankę uświadomił uczniom, że powinni  czuć się w szkole bezpiecznie. Na co dzień mogą liczyć na pomoc ludzi i organizacji, które są do tego powołane.                                                                                                Opracowała: Ewa Koprowska

Pełna treść wiadomości na: pawlow.pl/?p=89933
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  starachowicki

  Powiat starachowicki - powiat zlokalizowany w województwie świętokrzyskim z siedzibą w Starachowicach. Urbanizacja sięga tu 58%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej w 1999 roku.

  Bez wątpienia naturalnym i prawdziwym bogactwem regionu są lasy. Tworzą one kompleksy m.in. Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W lasach można zapolować na dzikiego zwierza. Niezapominanych wrażeń dostarczy marsz po turystycznych szlakach. Atrakcje w postaci zabytków architektury stanowi m.in. Kościół pw. Św. Małgorzaty w Chybicach, Pałac Schoenberga i Zespół kościelno – klasztorny cystersów z XII w.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 42 i 9 oraz wojewódzkie 744 i 756.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola